Littelfuse Inc.
Producto No:
0FHM0003ZXJB
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
FUSE HLDR BLADE 32V 20A IN LINE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$5.0445
$5.0445
5
$4.8716
$24.358
10
$4.69775
$46.9775
50
$3.6537
$182.685
100
$3.04475
$304.475
250
$2.957768
$739.442
500
$2.522801
$1261.4005
1000
$2.392309
$2392.309
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Fuseholder Type | Holder |
| Termination Style | Wire Leads |
| Current Rating (Amps) | 20 A |
| Fuse Type | Blade |
| Contact Finish | - |
| Orientation | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.433" L x 0.152" W (11.00mm x 3.85mm) |
| Series | FHM |
| For Use With/Related Products | Miniature (ATM) |
| Voltage | 32V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Contact Material | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |