3M (TC)
Producto No:
1/2-5-1205
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
TAPE FILM AMBER 1/2"X 5YDS
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$18.031
$18.031
10
$16.38845
$163.8845
25
$15.56898
$389.2245
50
$14.74951
$737.4755
100
$13.93004
$1393.004
250
$13.110608
$3277.652
500
$12.291195
$6145.5975
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Storage/Refrigeration Temperature | 50°F ~ 80°F (10°C ~ 27°C) |
| Usage | Insulating, High Temperature |
| Thickness - Adhesive | 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm) |
| Color | Amber |
| Backing, Carrier | Polyimide |
| Product Status | Active |
| Thickness - Backing, Carrier | 0.0010" (1.0 mils, 0.025mm) |
| Thickness | 0.0030" (3.0 mils, 0.076mm) |
| Series | 1205 |
| Length | 15' (4.6m) 5 yds |
| Shelf Life Start | Date of Manufacture |
| Mfr | 3M (TC) |
| Temperature Range | -40°F ~ 311°F (-40°C ~ 155°C) |
| Shelf Life | 60 Months |
| Package | Bulk |
| Tape Type | Film |
| Width | 0.50" (12.70mm) 1/2" |
| Adhesive | Acrylic |
| Base Product Number | 1205 |