3M (TC)
Producto No:
1-5-470
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
TAPE ELECTROPLATING TAN 1"X 5YDS
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$17.0145
$17.0145
10
$15.46695
$154.6695
25
$14.69384
$367.346
50
$13.92035
$696.0175
100
$13.14705
$1314.705
250
$12.373712
$3093.428
500
$11.600355
$5800.1775
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Storage/Refrigeration Temperature | 60°F ~ 80°F (16°C ~ 27°C) |
| Usage | Masking, Protection, Sealing |
| Thickness - Adhesive | 0.0008" (0.8 mils, 0.021mm) |
| Color | Tan |
| Backing, Carrier | Vinyl |
| Product Status | Active |
| Thickness - Backing, Carrier | 0.0063" (6.3 mils, 0.160mm) |
| Thickness | 0.0071" (7.1 mils, 0.180mm) |
| Series | 470 |
| Length | 15' (4.6m) 5 yds |
| Shelf Life Start | Date of Manufacture |
| Mfr | 3M (TC) |
| Temperature Range | 170°F (77°C) |
| Shelf Life | 18 Months |
| Package | Bulk |
| Tape Type | Electroplating |
| Width | 1.00" (25.40mm) |
| Adhesive | Rubber |
| Base Product Number | 470 |