Molex - Temp Flex
Producto No:
1000670031
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CABLE COAXIAL 24AWG 25'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$162.26
$162.26
5
$132.7568
$663.784
10
$103.2555
$1032.555
25
$88.50504
$2212.626
50
$82.60478
$4130.239
100
$76.704425
$7670.4425
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C |
| Usage | - |
| Cable Type | Coaxial |
| Dielectric Material | Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP®) |
| Shield Type | Foil, Braid |
| Shield Material | Copper, Silver Coated |
| Dielectric Diameter | 0.065" (1.65mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 24 AWG |
| VoP, Velocity of Propagation | 70 |
| Series | Temp-Flex 100067 |
| Cable Group | - |
| Shield Coverage | 100%, 90% |
| Length | 25.0' (7.62m) |
| Conductor Strand | - |
| Mfr | Molex - Temp Flex |
| Conductor Material | Copper, Silver Coated |
| Features | - |
| Jacket Color | Blue |
| Package | Spool |
| Impedance | 50 Ohms |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.101" (2.57mm) |
| Base Product Number | 100067 |