Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
10018783-10001TLF
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN PCI EXP FMALE 64POS 0.039
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.5865
$1.5865
10
$1.37655
$13.7655
25
$1.31822
$32.9555
60
$1.288988
$77.33928
120
$1.230326
$147.63912
240
$1.113162
$267.15888
480
$1.025268
$492.12864
960
$0.878807
$843.65472
2400
$0.82022
$1968.528
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 64 |
| Color | Black |
| Read Out | Dual |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder, Staggered |
| Contact Type | Cantilever |
| Flange Feature | - |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Card Thickness | 0.062" (1.57mm) |
| Series | - |
| Number of Positions/Bay/Row | 11; 21 |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Features | Board Guide, Locking Ramp |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled |
| Card Type | PCI Express™ |
| Package | Tray |
| Base Product Number | 10018783 |