Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
10025026-10001TLF
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN PCI EXP FMALE 64POS 0.039
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$5.0825
$5.0825
10
$4.6151
$46.151
25
$4.37152
$109.288
50
$4.26968
$213.484
100
$4.06638
$406.638
250
$3.558054
$889.5135
450
$3.456414
$1555.3863
950
$2.948106
$2800.7007
2400
$2.744797
$6587.5128
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 64 |
| Color | Black |
| Read Out | Dual |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder |
| Contact Type | Cantilever |
| Flange Feature | Straddle Mount Opening, Unthreaded, 0.079" (2.00mm) |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Board Edge, Straddle Mount |
| Product Status | Active |
| Card Thickness | 0.062" (1.57mm) |
| Series | - |
| Number of Positions/Bay/Row | - |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Features | Card Extender, Locking Ramp |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled |
| Card Type | PCI Express™ |
| Package | Tray |
| Base Product Number | 10025026 |