Phoenix Contact
Producto No:
1005211
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
WIRE MARKR CBL TIE 40X17MM TRANS
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 80°C |
| Series | CLIPLINE |
| Legend | Blank |
| Type | Wire Marker Carrier, Cable Tie |
| Size | 1.57" W x 0.67" L (40.0mm x 17.0mm) |
| Color | Transparent |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Cable Diameter | 0.630" ~ 1.378" (16.00mm ~ 35.00mm) |
| Material | Polyethylene (PE) |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | KMK |