Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
10058831-110LF
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN MICROTCA FMALE 170POS 0.029
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$11.9415
$11.9415
10
$10.5849
$105.849
25
$10.17754
$254.4385
64
$9.770304
$625.299456
128
$9.22754
$1181.12512
256
$8.413362
$2153.820672
448
$7.870579
$3526.019392
960
$7.21923
$6930.4608
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 170 |
| Color | Black |
| Read Out | Dual |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Press-Fit |
| Contact Type | Cantilever |
| Flange Feature | - |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Card Thickness | 0.062" (1.57mm) |
| Series | - |
| Number of Positions/Bay/Row | 85 |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Pitch | 0.029" (0.75mm) |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Features | Board Guide |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Card Type | MicroTCA™ |
| Package | Tray |
| Base Product Number | 10058831 |