Rubycon
Producto No:
100USC3300MEFCSN25X50
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CAP ALUM 3300UF 20% 100V SNAP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$5.3485
$5.3485
10
$4.81175
$48.1175
50
$4.17012
$208.506
100
$3.63546
$363.546
500
$2.993887
$1496.9435
1000
$2.780042
$2780.042
2500
$2.726576
$6816.44
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 2.047" (52.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 100 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 4.06 A @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Product Status | Not For New Designs |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | USC |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 4.669 A @ 10 kHz |
| Mfr | Rubycon |
| Capacitance | 3300 µF |
| Package | Bulk |