Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
10132797-065100LF
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN PLUG 60POS SMD GOLD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.672
$1.672
10
$1.45255
$14.5255
100
$1.297985
$129.7985
500
$1.081689
$540.8445
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 60 |
| Contact Finish Thickness | 1.00µin (0.025µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.169" (4.30mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | BergStak®, MezzSelect™ |
| Connector Type | Plug, Outer Shroud Contacts |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Features | Board Guide, Solder Retention |
| Mated Stacking Heights | 5mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 10132797 |