Amphenol Anytek
Producto No:
10134250-001LF
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN TERM BLK FEED THRU 12-24AWG
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 9mm |
| Termination Style | Screw |
| Color | Gray |
| Fuse Type | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Terminal - Width | 5.0mm |
| Current - IEC | 24 A |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | - |
| Current - UL | 20 A |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 600V |
| Mfr | Amphenol Anytek |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Bulk |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.5-4mm² |
| Voltage - IEC | 1000V |
| Wire Gauge or Range - AWG | 12-24 AWG |
| Base Product Number | 10134250 |