Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
10159684-06GLF
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
MINITEK PWR 3.0, DUAL ROW BMI RE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.418
$0.418
10
$0.361
$3.61
25
$0.33022
$8.2555
50
$0.31065
$15.5325
100
$0.29773
$29.773
250
$0.271814
$67.9535
500
$0.258875
$129.4375
1000
$0.21357
$213.57
2500
$0.194152
$485.38
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 6 |
| Color | Black |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.118" (3.00mm) |
| Fastening Type | - |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Halogen Free |
| Series | Minitek® Pwr 3.0 |
| Connector Type | Receptacle |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.118" (3.00mm) |
| Features | Glow Wire Compliant |
| Package | Bag |
| Contact Termination | Crimp |