LAPP
Producto No:
10197000
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN INSERT HBE24 FEMALE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$31.9485
$31.9485
10
$27.9794
$279.794
25
$26.77024
$669.256
50
$25.9065
$1295.325
100
$25.04295
$2504.295
250
$23.66127
$5915.3175
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 24+Ground |
| Voltage Rating | 600V |
| Termination Style | Screw |
| Size | HB24 |
| Housing Material | Polycarbonate (PC) |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 16A |
| Contact Finish | Silver |
| Contact Type | - |
| Gender | Female |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | EPIC® HBE |
| Connector Type | Insert |
| Mfr | LAPP |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Package | Bulk |