Visual Communications Company - VCC
Producto No:
1092QA5-125VAC
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LED PANEL INDICATOR GREEN 125V
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$6.3935
$6.3935
10
$4.52295
$45.2295
100
$3.70462
$370.462
500
$3.123068
$1561.534
1000
$2.864611
$2864.611
2000
$2.746146
$5492.292
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Lens Transparency | Diffused |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Viewing Angle | - |
| Panel Cutout Dimensions | 0.50" (12.70mm) |
| Millicandela Rating | 12000mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Green |
| Ratings | AC |
| Series | 1092Q |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Type | LED |
| Voltage | 125V |
| Mfr | Visual Communications Company - VCC |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Lens Color | Green |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 25mA |
| Base Product Number | 1092Q |
| Lens Size | - |