CNC Tech
Producto No:
10982-18-1-2000-007-1-TD
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
HOOK-UP SOLID 18AWG 300V GRN 50'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$13.5565
$13.5565
2
$12.95325
$25.9065
5
$12.0897
$60.4485
10
$11.55865
$115.5865
20
$10.9611
$219.222
50
$10.29686
$514.843
100
$9.765335
$976.5335
200
$9.30031
$1860.062
500
$8.702456
$4351.228
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -10°C ~ 80°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.015" (0.38mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Polyphenylene Ether, Modified (mPPE) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Ratings | UL Style 10982 |
| Series | - |
| Length | 50.00' (15.24m) |
| Voltage | 300V |
| Conductor Strand | Solid |
| Mfr | CNC Tech |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | Green |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.083" (2.11mm) |
| Base Product Number | 10982-18 |