TE Connectivity AMP Connectors
Producto No:
1102195-1
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
INSERT MALE 5POS+1GND CRIMP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$15.029
$15.029
10
$14.7193
$147.193
25
$14.3279
$358.1975
50
$13.62338
$681.169
100
$12.292335
$1229.2335
250
$12.214036
$3053.509
500
$10.648151
$5324.0755
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 5+Ground |
| Voltage Rating | 400V |
| Termination Style | Crimp |
| Size | 1 |
| Housing Material | Polycarbonate (PC) |
| Color | Gray |
| Current Rating (Amps) | 16A |
| Contact Finish | - |
| Contact Type | HE |
| Gender | Male |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | HE-Q.5, HTS |
| Connector Type | Insert without Contacts |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Contact Material | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1102195 |