Cinch Connectivity Solutions Johnson
Producto No:
131-3701-341
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN SMB JACK R/A 50 OHM PCB
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$9.728
$9.728
10
$8.759
$87.59
25
$8.25132
$206.283
50
$8.03966
$401.983
100
$7.828095
$782.8095
250
$6.981816
$1745.454
500
$6.558667
$3279.3335
1000
$5.797014
$5797.014
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Brass |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 335 V |
| Mating Cycles | 500 |
| Product Status | Active |
| Includes | 3 pcs - 1 Connector, 1 Nut, 1 Washer |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Jack, Male Pin |
| Mfr | Cinch Connectivity Solutions Johnson |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | - |
| Fastening Type | Snap-On |
| Mounting Type | Panel Mount, Through Hole, Right Angle |
| Mounting Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Series | - |
| Cable Group | - |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | SMB |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Solder |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Frequency - Max | 4 GHz |
| Base Product Number | 131-3701 |