Amphenol RF
Producto No:
134106
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN QMA JACK STR 50OHM SOLDER
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$16.131
$16.131
10
$13.97925
$139.7925
25
$13.24946
$331.2365
50
$13.05718
$652.859
100
$11.521125
$1152.1125
250
$10.75305
$2688.2625
500
$10.522618
$5261.309
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 100 |
| Product Status | Active |
| Includes | 5 pcs - 1 Connector, 1 Contact, 1 Ferrule, 1 Lockwasher, 1 Nut |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Jack, Female Socket |
| Mfr | Amphenol RF |
| Features | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Insertion Loss | - |
| Fastening Type | Snap-On |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Mounting Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Series | - |
| Cable Group | RG-58, 58A, 58B, 58C, 141, 303, LMR-195, Belden B7806A, 9907 |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | QMA |
| Housing Color | Silver |
| Shield Termination | Crimp |
| Package | Bag |
| Contact Termination | Solder |
| Body Finish | White Bronze |
| Impedance | 50Ohm |
| Frequency - Max | 11 GHz |
| Base Product Number | 1341 |