Aries Electronics
Producto No:
14-018-150
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CABLE JUMPER 14POS 1.27MM 18"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Series | 150 |
| Length - Exposed Ends | 0.125" (3.18mm) |
| Cable Type | Ribbon |
| Length | 18.0" (457.2mm) |
| Termination Style | Completely Exposed Wires on Both Sides with Pitch Bars (2.54mm Pitch) |
| Mfr | Aries Electronics |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Number of Conductors | 14 |
| Base Product Number | 14-018 |