Cinch Connectivity Solutions
Producto No:
14-141
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN BARRIER STRP 14CIRC 0.438"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$10.8205
$10.8205
10
$9.5247
$95.247
25
$8.9832
$224.58
50
$8.55038
$427.519
100
$8.38793
$838.793
250
$7.305652
$1826.413
500
$7.035054
$3517.527
1000
$6.764475
$6764.475
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°F ~ 300°F |
| Number of Rows | 2 |
| Barrier Type | 2 Wall (Dual) |
| Voltage Rating | 250V |
| Top Termination | Screws |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 20A |
| Terminal Screw Material | Steel |
| Material Flammability Rating | - |
| Mounting Type | Chassis, Panel |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 14 AWG |
| Bottom Termination | Closed |
| Series | 141 |
| Terminal Screw Finish | Nickel |
| Pitch | 0.438" (11.12mm) |
| Mfr | Cinch Connectivity Solutions |
| Features | Flange |
| Material - Insulation | Phenol Formaldehyde (Phenolic) |
| Number of Circuits | 14 |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Package | Bulk |
| Number of Wire Entries | 28 |