Hammond Manufacturing
Producto No:
1401AA
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BOX STEEL OFF WHT 6"L X 6"W
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$61.5885
$61.5885
5
$57.7429
$288.7145
10
$53.8935
$538.935
25
$52.93096
$1323.274
50
$51.96842
$2598.421
100
$51.19854
$5119.854
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Area (L x W) | 36.0in² (232cm²) |
| Color | White, Off |
| Material | Metal, Steel |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 6.000" L x 6.000" W (152.40mm x 152.40mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Ratings | - |
| Thickness | 18 Gauge |
| Design | Split Sides and End Panel(s) |
| Series | 1401 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Features | Vented Panels |
| Height | 5.000" (127.00mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1401A |