Phoenix Contact
Producto No:
1404919
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL RIBN 2COND BLACK 328.1'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -20°C ~ 90°C |
| Cable Type | Flat Cable |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Shielding | - |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 16 AWG |
| Ribbon Thickness | - |
| Ratings | - |
| First Conductor Mark | - |
| Series | - |
| Length | 328.1' (100.00m) |
| Ribbon Width | - |
| Voltage | 300 V |
| Conductor Strand | - |
| Pitch | - |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Features | - |
| Jacket Color | Black |
| Package | Bulk |
| Insulation Resistance | - |
| Number of Conductors | 2 |