CNC Tech
Producto No:
1426-10-1-250-002-1-TS
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
HOOK-UP STRND 10AWG WHT METER
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$4.5695
$4.5695
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | - |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.033" (0.84mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 10 AWG |
| Ratings | UL Style 1426 |
| Series | - |
| Length | Enter Number of Meters in Order Quantity |
| Voltage | 600V |
| Conductor Strand | 105/0.0100" |
| Mfr | CNC Tech |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | Oil Resistant |
| Jacket Color | White |
| Package | Digi-Spool®, Continuous Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.185" (4.70mm) |
| Spool Size | 820.2' (250.0m) |
| Base Product Number | 1426-10 |