Hammond Manufacturing
Producto No:
1444-1783
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CHASSIS ALUM NATURAL 8"L X 17"W
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$37.62
$37.62
5
$36.5712
$182.856
10
$34.4812
$344.812
25
$33.43658
$835.9145
50
$31.34696
$1567.348
100
$30.30196
$3030.196
250
$28.212188
$7053.047
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Area (L x W) | 136in² (877cm²) |
| Color | Natural |
| Material | Metal, Aluminum |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 17.000" L x 8.000" W (431.80mm x 203.20mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Ratings | - |
| Thickness | 0.051" (1.30mm) |
| Design | Open End(s) |
| Series | 1444 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Chassis |
| Features | Hardware not Provided |
| Height | 3.000" (76.20mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1444 |