Hammond Manufacturing
Producto No:
1455L1601BU
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BOX ALUM BLUE 6.299"L X 4.055"W
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$34.922
$34.922
5
$32.8681
$164.3405
10
$30.8142
$308.142
25
$28.75992
$718.998
50
$28.24654
$1412.327
100
$27.732875
$2773.2875
250
$27.322038
$6830.5095
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Area (L x W) | 25.5in² (165cm²) |
| Color | Blue |
| Material | Metal, Aluminum |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 6.299" L x 4.055" W (159.99mm x 103.00mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.5 lb (226.8 g) |
| Ratings | - |
| Thickness | 0.060" (1.52mm) |
| Design | End Panel(s) |
| Series | 1455 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Features | Card Guides |
| Height | 1.201" (30.51mm) |
| Package | Bag |
| Base Product Number | 1455 |