Hammond Manufacturing
Producto No:
1455L1602
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BOX ALUM NAT 6.299"L X 4.055"W
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$26.2105
$26.2105
5
$24.6715
$123.3575
10
$23.1287
$231.287
25
$21.58666
$539.6665
50
$21.20134
$1060.067
100
$20.81583
$2081.583
250
$20.507498
$5126.8745
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Area (L x W) | 25.5in² (165cm²) |
| Color | Natural |
| Material | Metal, Aluminum; Plastic |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 6.299" L x 4.055" W (159.99mm x 103.00mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.5 lb (226.8 g) |
| Ratings | - |
| Thickness | 0.060" (1.52mm) |
| Design | End Panel(s) |
| Series | 1455 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Features | Card Guides |
| Height | 1.201" (30.51mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1455 |