Hammond Manufacturing
Producto No:
1455NC2202
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BOX ALUM NAT 8.661"L X 4.055"W
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$27.3885
$27.3885
5
$25.7754
$128.877
10
$24.16515
$241.6515
25
$22.55414
$563.8535
50
$22.15134
$1107.567
100
$21.74854
$2174.854
250
$21.4263
$5356.575
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Area (L x W) | 35.0in² (226cm²) |
| Color | Natural |
| Material | Metal, Aluminum with Plastic Bezels |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 8.661" L x 4.055" W (219.99mm x 103.00mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Ratings | - |
| Thickness | 0.090" (2.29mm) |
| Design | End Panel(s) |
| Series | 1455NC |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Features | Card Guides |
| Height | 2.087" (53.00mm) |
| Package | Box |
| Base Product Number | 1455 |