Hammond Manufacturing
Producto No:
1457C801
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BOX ALUM NAT 3.484"L X 2.441"W
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$25.384
$25.384
5
$23.8868
$119.434
10
$22.39435
$223.9435
25
$20.9019
$522.5475
50
$20.52855
$1026.4275
100
$20.155295
$2015.5295
250
$19.856672
$4964.168
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Area (L x W) | 8.50in² (54.8cm²) |
| Color | Natural |
| Material | Metal, Aluminum |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 3.484" L x 2.441" W (88.49mm x 62.00mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Ratings | IP65 |
| Thickness | 0.060" (1.52mm) |
| Design | End Panel(s) |
| Series | 1457 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Features | Card Guides, Watertight |
| Height | 1.336" (33.93mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1457 |