Belden Inc.
Producto No:
1502R 010500
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
MULTI-PAIR 4COND 18/22AWG 500'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$414.314
$414.314
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -20°C ~ 75°C |
| Usage | - |
| Cable Type | Multi-Pair |
| Shield Type | Foil |
| Shield Material | Aluminum |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18 AWG, 22 AWG |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Shield Coverage | 100% |
| Length | 500.0' (152.4m) |
| Conductor Insulation | Foam High Density Polyethylene (FHDPE), Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Conductor Strand | 7/30; 16/30 |
| Mfr | Belden Inc. |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | Drain Wire, Rip Cord |
| Jacket Color | Black |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.250" (6.35mm) |
| Number of Conductors | 4 (2 Pair) |
| Base Product Number | 1502R |