Phoenix Contact
Producto No:
1503331
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CABLE 9COND BLACK 50M
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$768.759
$768.759
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C |
| Usage | - |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | - |
| Shield Material | - |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Polyurethane (PU) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Shield Coverage | - |
| Length | 164.0' (50.0m) |
| Conductor Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Voltage | 300 V |
| Conductor Strand | - |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Features | - |
| Jacket Color | Black |
| Package | Bulk |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.343" (8.71mm) |
| Number of Conductors | 9 |