Würth Elektronik
Producto No:
150353DS74500
Fabricante:
Paquete:
2-SMD
Lote:
-
Descripción:
LED BLUE CLEAR 2SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$3.7335
$3.7335
10
$3.44945
$34.4945
100
$3.1673
$316.73
500
$2.4643
$1232.15
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Wavelength - Dominant | - |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 125° |
| Color | Blue |
| Current - Test | 350mA |
| Millicandela Rating | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 3.40mm L x 3.40mm W |
| Height (Max) | 2.25mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 2-SMD |
| Series | WL-SMDC |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.2V |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | 450nm |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 150353 |
| Lens Size | 2.60mm Dia |