CNC Tech
Producto No:
1569-16-1-0500-006-1-TS
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
HOOK-UP STRND 16AWG BRN 50'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$16.6345
$16.6345
2
$15.80325
$31.6065
5
$14.8048
$74.024
10
$14.0562
$140.562
20
$13.3912
$267.824
50
$12.55938
$627.969
100
$11.977125
$1197.7125
200
$11.394822
$2278.9644
500
$10.812615
$5406.3075
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -10°C ~ 105°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.015" (0.38mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Wire Gauge | 16 AWG |
| Ratings | UL Style 1569 |
| Series | - |
| Length | 50.00' (15.24m) |
| Voltage | 300V |
| Conductor Strand | 26/0.0100" |
| Mfr | CNC Tech |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | Oil Resistant |
| Jacket Color | Brown |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.094" (2.38mm) |
| Base Product Number | 1569-16 |