Hammond Manufacturing
Producto No:
1584T4DH
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
POWER STRIP HOSPITAL GRADE 4O
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$82.0895
$82.0895
5
$78.2401
$391.2005
10
$76.95665
$769.5665
25
$74.39146
$1859.7865
50
$68.23489
$3411.7445
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Connector - AC Output | NEMA 5-15R |
| Housing Material | Aluminum and Steel |
| Approval Agency | CSA, TUVus |
| Current - Max | 15A |
| Mounting Type | Bench, Wall |
| Product Status | Active |
| Weight | 3 lbs (1.4 kg) |
| Series | 1584H |
| Type | Outlet Strip |
| Overload Protection | Circuit Breaker(s) |
| Region Utilized | North America |
| Energy | - |
| AC Outlets | 4 |
| Cord Length | 12' (3.66m) |
| Connector - AC Input | NEMA 5-15P |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Media Lines Protected | - |
| Voltage - Input | 120V |
| Base Product Number | 1584T4 |