Hammond Manufacturing
Producto No:
1590WCE
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BOX ALUM UNPTD 4.740"L X 3.543"W
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$16.7675
$16.7675
5
$15.8384
$79.192
10
$14.90645
$149.0645
25
$13.97526
$349.3815
50
$13.0435
$652.175
100
$12.81056
$1281.056
250
$12.57762
$3144.405
500
$12.391268
$6195.634
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Area (L x W) | 16.7in² (108cm²) |
| Color | Unpainted |
| Material | Metal, Aluminum |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 4.740" L x 3.953" W (120.40mm x 100.41mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Ratings | IP65 |
| Thickness | 0.079" (2.01mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | 1590W |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Features | Watertight |
| Height | 2.531" (64.29mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1590 |