Hammond Manufacturing
Producto No:
1590WLBFLBK
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BOX ALUM BLACK 1.988"L X 1.988"W
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$11.4475
$11.4475
5
$10.8148
$54.074
10
$10.1783
$101.783
25
$9.54218
$238.5545
50
$8.90606
$445.303
100
$8.74703
$874.703
250
$8.588
$2147
500
$8.460776
$4230.388
1000
$8.26993
$8269.93
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Area (L x W) | 3.95in² (25.5cm²) |
| Color | Black |
| Material | Metal, Aluminum |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 1.988" L x 1.988" W (50.50mm x 50.50mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.169 lb (76.66 g) |
| Ratings | IP65 |
| Thickness | 0.080" (2.03mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | 1590WFL |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Features | Mounting Flange, Watertight |
| Height | 1.217" (30.91mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1590 |