Hammond Manufacturing
Producto No:
1591TF2SBK
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BOX PLAS BLK 4.724"L X 3.157"W
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$10.07
$10.07
5
$9.5095
$47.5475
10
$8.94995
$89.4995
25
$8.39078
$209.7695
50
$7.83142
$391.571
100
$7.69158
$769.158
250
$7.55174
$1887.935
500
$7.439868
$3719.934
1000
$7.27205
$7272.05
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Area (L x W) | 14.9in² (96cm²) |
| Color | Black |
| Material | Plastic, Non Specified |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 4.724" L x 3.157" W (120.00mm x 80.19mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.27 lb (122.47 g) |
| Ratings | IP54 |
| Thickness | 0.079" (2.01mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | 1591F2S |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Features | Card Guides, Mounting Flange |
| Height | 2.371" (60.22mm) |
| Package | Bag |
| Base Product Number | 1591 |