Hammond Manufacturing
Producto No:
1591UF2SBK
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BOX PLAS BLK 4.707"L X 4.724"W
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$11.21
$11.21
5
$10.5868
$52.934
10
$9.9636
$99.636
25
$9.34078
$233.5195
50
$8.71796
$435.898
100
$8.56235
$856.235
250
$8.406664
$2101.666
500
$8.282119
$4141.0595
1000
$8.095302
$8095.302
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Area (L x W) | 22.1in² (143cm²) |
| Color | Black |
| Material | Plastic, Non Specified |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 4.707" L x 4.724" W (119.56mm x 119.99mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.4 lb (181.44 g) |
| Ratings | IP54 |
| Thickness | 0.079" (2.01mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | 1591F2S |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Features | Card Guides, Mounting Flange |
| Height | 2.381" (60.48mm) |
| Package | Bag |
| Base Product Number | 1591 |