Hammond Manufacturing
Producto No:
1599KSGY
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BOX PLAS GRAY 8.661"L X 5.512"W
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$10.925
$10.925
5
$10.3208
$51.604
10
$9.7128
$97.128
25
$9.10556
$227.639
50
$8.4987
$424.935
100
$8.34689
$834.689
250
$8.195156
$2048.789
500
$8.073765
$4036.8825
1000
$7.89165
$7891.65
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Area (L x W) | 47.7in² (308cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Plastic, Polystyrene |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 8.661" L x 5.512" W (219.99mm x 140.00mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.58 lb (263.08 g) |
| Ratings | IP54 |
| Thickness | - |
| Design | Hand Held, Split Sides |
| Series | 1599S |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Features | Card Guides, PCB Supports |
| Height | 1.575" (40.00mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1599 |