Meritek
Producto No:
1.5KE24
Fabricante:
Paquete:
DO-201
Lote:
-
Descripción:
24VClamp 43.23A Ipp TVS Diode Th
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -55°C ~ 175°C |
| Series | 1.5KE |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 34.7V |
| Package / Case | Axial |
| Unidirectional Channels | 1 |
| Mfr | Meritek |
| Voltage - Breakdown (Min) | 21.6V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Power - Peak Pulse | 1500W (1.5kW) |
| Supplier Device Package | DO-201 |