SAB North America
Producto No:
16774630
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CABLE CAT6 8COND 26AWG GRN 1=1FT
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$5.89
$5.89
25
$4.37
$109.25
100
$4.142
$414.2
250
$3.9235
$980.875
500
$3.6955
$1847.75
1000
$3.477
$3477
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | 80°C |
| Usage | Industrial, Network |
| Cable Type | Multi-Pair, Cat6 |
| Shield Type | Foil, Braid |
| Shield Material | Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Polyurethane (PU) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 26 AWG |
| Ratings | UL Style 20549 |
| Series | CATLine |
| Shield Coverage | - |
| Length | - |
| Conductor Insulation | Polymer |
| Voltage | 300 V |
| Conductor Strand | 7/34 |
| Mfr | SAB North America |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Features | - |
| Jacket Color | Green |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.280" (7.11mm) |
| Number of Conductors | 8 (4 Pair Twisted) |