Phoenix Contact
Producto No:
1750498
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
WIRE MARKR CLIP-ON 20MMX8MM GRAY
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 80°C |
| Series | - |
| Legend | Blank |
| Type | Wire Marker Carrier, Clip-On |
| Size | 0.79" W x 0.31" L (20.0mm x 8.0mm) |
| Color | Gray |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Cable Diameter | 0.205" (5.20mm) |
| Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | - |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | GKM |