Weidmüller
Producto No:
1775580000
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN TERM BLK FEED THRU 16-30AWG
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.793
$2.793
10
$2.12895
$21.2895
25
$1.99386
$49.8465
50
$1.77232
$88.616
100
$1.733845
$173.3845
250
$1.598964
$399.741
500
$1.444855
$722.4275
1000
$1.281113
$1281.113
5000
$1.204049
$6020.245
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Number of Positions | 4 |
| Stripping Length | 10mm |
| Termination Style | Push In, Spring |
| Color | Beige |
| Fuse Type | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Terminal - Width | 3.5mm |
| Current - IEC | 17.5 A |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | Z |
| Current - UL | 15 A |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 300V |
| Mfr | Weidmüller |
| Features | - |
| Material - Insulation | Thermoplastic, Wemid |
| Package | Bulk |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.5-1.5mm² |
| Voltage - IEC | 500V |
| Wire Gauge or Range - AWG | 16-30 AWG |