3M
Producto No:
1785/26 100SF
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL RIBN 26COND TWIST-PAIR 100'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$502.588
$502.588
5
$431.2563
$2156.2815
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -20°C ~ 80°C |
| Cable Type | Flat Twisted Pair, Flat Jacket |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Shielding | Shielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Ribbon Thickness | 0.120" (3.05mm) |
| Ratings | UL Style 2912 |
| First Conductor Mark | - |
| Series | 1785 |
| Length | 100.0' (30.48m) |
| Ribbon Width | 1.430" (36.32mm) |
| Voltage | 150 V |
| Conductor Strand | 7 Strands / 36 AWG |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Mfr | 3M |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | Splice Free |
| Jacket Color | Black |
| Package | Spool |
| Insulation Resistance | 1GOhms |
| Number of Conductors | 26 (13 Pair Twisted) |
| Base Product Number | 1785 |