HellermannTyton
Producto No:
181-00653
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
WIRE DUCT SLOTTED ADH SCREW 6'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$55.4135
$55.4135
10
$50.8497
$508.497
25
$48.89422
$1222.3555
50
$47.2644
$2363.22
100
$44.656745
$4465.6745
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Wire Duct Type | Slotted (Raceway), Base |
| Color | Black |
| Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Mounting Type | Adhesive, Screw |
| Product Status | Active |
| Series | Pro-Duct® SLHDA |
| Length | 6.00' (1.83m) |
| Mfr | HellermannTyton |
| Features | Pre-Punched Mounting Holes, Self Extinguishing |
| Height | 2.000" (50.80mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 3.000" (76.20mm) |
| Base Product Number | 181-00 |