HellermannTyton
Producto No:
181-31007
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
WIRE DUCT SLOTTED SCREW 6' WHITE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Series | Pro-Duct® SL |
| Wire Duct Type | Slotted (Raceway), Base |
| Length | 6.00' (1.83m) |
| Color | White |
| Mfr | HellermannTyton |
| Height | 1.004" (25.50mm) |
| Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Package | Bulk |
| Mounting Type | Screw |
| Width | 3.000" (76.20mm) |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | 181-31 |