HARTING
Producto No:
19000005181
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
M20 BLACK PLASTIC CORD GRIP FOR
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$4.674
$4.674
10
$4.24745
$42.4745
25
$4.02268
$100.567
50
$3.9292
$196.46
100
$3.74205
$374.205
250
$3.274308
$818.577
500
$3.180752
$1590.376
1000
$2.712991
$2712.991
2500
$2.525879
$6314.6975
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.197" (5.00mm) |
| Thread Length | - |
| Ingress Protection | IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Color | Black |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Thread Size | M20 |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.354" (9.00mm) |
| Series | Han® |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | HARTING |
| Package | Bulk |
| Conduit Hub Size | - |
| Base Product Number | 19000005 |