HARTING
Producto No:
19000005187
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
M32 BLACK PLASTIC CORD GRIP FOR
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$11.3335
$11.3335
10
$10.0472
$100.472
25
$9.66112
$241.528
50
$9.27447
$463.7235
100
$8.759285
$875.9285
250
$7.986384
$1996.596
500
$7.471142
$3735.571
1000
$6.852844
$6852.844
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.709" (18.01mm) |
| Thread Length | - |
| Ingress Protection | IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Color | Black |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Thread Size | M32 |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.984" (25.00mm) |
| Series | Han® |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | HARTING |
| Package | Bulk |
| Conduit Hub Size | - |
| Base Product Number | 19000005 |