HARTING
Producto No:
19155035290
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
HAN CORD GRIP, PVDF, M25, FOR CA
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.197" (5.00mm) |
| Thread Length | 0.354" (9.00mm) |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | - |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Thread Size | M25x1.5 |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.315" (8.00mm) |
| Series | Han® |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | HARTING |
| Package | Bulk |
| Conduit Hub Size | - |