Weidmüller
Producto No:
1937380000
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
TERM BLK SCREW CLAMP 1POS GRAY
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$32.794
$32.794
10
$31.47825
$314.7825
25
$30.38518
$759.6295
50
$29.29211
$1464.6055
100
$28.41773
$2841.773
250
$27.871252
$6967.813
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Positions Per Level | 1 |
| Color | Gray |
| Front Panel Wire Connection | Bolt/Screw Clamp - Wire Entry 90° to Panel |
| Panel Mount Type | 2 Piece |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 4/0-4 AWG |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 230 A |
| Series | Omnimate Power WGK |
| Panel Thickness | 0.039 ~ 0.236" (1.0 ~ 6.0mm) |
| Voltage - UL | 600 V |
| Mfr | Weidmüller |
| Pitch | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Width | 0.984" (25.00mm) |
| Rear Panel Wire Connection | Bolt/Screw Clamp - Wire Entry 90° to Panel |