HARTING
Producto No:
19390160527
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
16B HP SCREW DOWN HOOD SIDE ENTR
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$119.111
$119.111
10
$109.2975
$1092.975
25
$105.09394
$2627.3485
50
$101.59091
$5079.5455
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | Powder Coated |
| Ingress Protection | IP66/IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Size | 16B |
| Housing Material | Aluminum, Die Cast |
| Thread Size | M32 |
| Size / Dimension | 4.193" L x 2.795" W x 2.953" H (106.50mm x 71.00mm x 75.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lock Location | Screw Locks on Hood |
| Series | Han® HP |
| Connector Type | Hood |
| Mfr | HARTING |
| Housing Color | Gray |
| Style | Side Entry |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 19390160 |